renovating.co.il

פורום שיפוצים

מנהלי הפורום:
הודעות רלוונטיות מהפורום:
טיח צבעוני
04/05/2019 14:03 שלום רב, לשאלתך לעניין טיח צבעוני ועליו תלייה של תמונות, מסמר מתאים בטון יכ
גבס
02/06/2019 05:19 איפה אפשר למצוא ברשת הדרכה חינמית אכיותית לעיצוב עצמאי בגבס? אני מעוניין לב
נזילה
01/04/2019 22:36 שלום רב, בהחלט ניתן לתקן גם בחורף נזילות חד משמעית! לכל שאלה זמין זוהר-ניהו
דציבל 54 למזגן
28/08/2019 11:26 שלום. קיבלתי הצעה למזגן מולטי אינטוורטר יחידה חיצונית 1 ל-5 45.000 BTU של ת
כניסה לפורום

עיריית ת"א החליטה: בעלי דירות יצטרכו לשפץ את חזית ביתם

עיריית ת"א החליטה בתחילת יולי, החלטה מהפכנית ומעוררת מחלוקת לפיה תושבי דירות ישנות יצטרכו לשפץ את חזית ביתם. מטרת השיפוץ היא לשנות את חזות העיר ולמחוק מפניה מראה של בניינים ישנים ומכוערים. בעלות השיפוצים יישאו בעלי הדירות, כאשר חברת עזרה וביצרון, חברת הבנייה העירונית, תלווה לדיירים כספים..


דיירים בת"א יקבלו לבעלותם את אחת הדירות שייבנו בבניינם

התוכנית לחיזוק מבנים מתחדשת, כאשר היזם גדעון ויטל אישר להקצות לדיירים בת"א את אחת משלוש הדירות שהוא בונה על גג הבניין שלהם. בעקבות השיפוץ וחיזוק המבנה כחלק מיישום התוכנית לחיזוק מבנים, יקבלו כאמור הדיירים ברחוב גורדון 81 שבת"א את אחת מהדירות שייבנו שם. מדובר בדירה שכוללת שלושה חדרים..


עלייה של שישים אחוז בגובה המשכנתאות בישראל

בשנתיים האחרונות קפצה המשכנתא הממוצעת בישראל בגובה של שישים אחוז, כך עולה מניתוח שערכה חברת AMG. חברת AMG המתמחה במשכנתאות למגזר הפרטי בחנה את גובה המשכנתאות בשנים האחרונות וגילתה, שב2008 ממוציע המשכנתא עמדה על ארבע מאות אלף שקל בעוד שכיום היא עומדת על יותר משש מאות אלף שקל. הסיבות לעלייה זו היא..


תוכנית משרד השיכון: הפשרת קרקעות ל4000 דירות תוך חודש

משרד השיכון נאבק במחירי הדירות הגואים ומתכוון להפשיר קרקעות ל4000 דירות בחודש הקרוב. לפי התוכנית, החל מסוף אוקטובר יצאו למכרז יחידות הדיור חצי מהן במרכז הארץ. ההערכה היא שיציאתן למכרז של יחידות דיור אלו, תביא להוזלה במחירי הנדל"ן בישראל. כך לפחות מקווים במשרד השיכון.


כנס הנדל"ן השנתי ייערך בסוף נובמבר

כמדי שנה יתכנסו בסוף השנה מאות קבלנים ואנשים מתחום הבנייה בכנס הנדל"ן השנתי. השנה ייערך הכנס במלון דן אילת בין התאריכים, 25.11 ל28.11. בכנס ידונו במצב הנדל"ן הישראלי (המשגשג יש לומר) בעתיד השוק אל מול הנעשה בעולם וכמובן יוצגו אפשרויות שונות לבנייה והשקעה. סביר להניח שאחד הנושאים שיתפסו..


ראש הממשלה מתכוון להציע- יותר כוח לועדות התיכנון המקומיות

עיתון דה מרקר חשף בתחילת השבוע, את כוונתו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, לבטל את ועדות התיכנון המחוזיות ולהעניק יותר כוח לועדות התיכנון המקומיות. החלטה זו באה להקל על הציבור ועל היזמים בעת תיכנון הבנייה. עם זאת, מומחים רבים תוקפים את נתניהו וטוענים, שמתן כוח רב לועדות מקומיות יעלה את מד השחיתות..


הבלוק הגיעה לסיומו. גל ואסף הם המנצחים הגדולים.

תוכנית הריאליטי של ערוץ עשר, הבלוק, אשר עסקה ב- שיפוץ דירות לפני מכירתן הפומבית, הגיעה השבוע לסיומה. בגמר של התוכנית, ניצחו גל ואסף, אשר הצליחו להשביח את הדירה שלהם בשישים אחוז יותר מהמקור ולגייס קונה שיציע עבורה יותר מ1.4 מיליון שקל. התוכנית מבוססת על פורמט אוסטרלי מצליח, בישראל התוכנית זכתה..


ביקורת על השיפוצים בתיאטרון הבימה

שיפוצים המתבצעים כעת בתיאטרון הבימה, זוכים לביקורות קשות, מצד אנשי מקצוע. הטענה היא שמדובר בשיפוץ שנמשך יותר מדי זמן, גדול מדי, איננו מוצדק, אשר אופי שיפוצו גורם נזק לכל תושבי הסביבה. להזכירכם, שיפוץ הבימה נמשך יותר משנתיים ואמור להימשך עוד זמן רב. הבניין שאיכלס בעבר את התיאטרון הלאומי מוקם מחדש,..


עיירת תל אביב מקדמת תוכנית פינוי בינוי ליד בית חולים איכילוב

עיריית תל אביב מקדמת תוכנית פינוי בינוי גדולה, במהלכה יפונו 460 דירות ויקומו במקומן 1380 דירות במגלים בני 40 קומות. עד כה חתמה חברת נווה מבית אי.די.בי האחראית על הפרויקט על חוזים עם 240 בעלי דירות, כאשר המטרה היא להגיע בהקדם האפשרי לחוזה עם כלל בעלי הדירות על מנת להתחיל בפינוי הבניינים הישנים..


עשי זאת בעצמך-סדנת שיפוצים לנשים

חברת לדיקו BOSCH החלו לאחרונה בפתיחת סדנאות לנשים בתחום ה- שיפוצים , במשרדי החברה בראשון לציון. במסגרת הסדנאות לומדות הנשים, כללי בטיחות, כללי עבודה, רקע תיאורטי, כיצד לעבוד עם כלי עבודה שונים וכמובן צורות עבודה שונה, עם פטישים, מברגים ומקדחות. הסדנאות אינן עולות כסף, אך מותנות בהרשמה של יותר מ14..


הום סנטר במבצע חזרה ללימודים

חברת הום סנטר החלה לאחרונה במבצע לקראת שנת הלימודים בסניפיה השונים. במסגרת המבצע יכולים הלקוחות להנאות מרהיטים, תאורה, צבעים לחדר , ומכשירי חשמל שונים שישמשו את הילדים בזמן הלימודים. הום סנטר ממשיכה גם במבצע הנחות בכלי עבודה כולל מקדחים, מסורים חשמליים ומכסחות דשא.


התאחדות הקבלנים נגד הממשלה

התאחדות הקבלנים תעתור לבג"ץ נגד הממשלה, כך הודיע נשיא קבלני הבניין, ניסים בובליל, זאת מאחר והמדינה איננה מקיימת מבחני הסמכה, לקבלת תעודת קבלן שיפוצים מוסמך, מאוגוסט 2008, זאת למרות שקבלנים רבים נרשמו כבר ללימודים. בולביל הודיע את הדברים בכנס השנתי שערכה התאחדות הקבלנים בכפר המכביה בסוף מרץ...


רוצה להיות קבלן שיפוצים? תעשה בגרות מלאה

משרד הבנוי והשיכון, מתכוון לקבוע תנאי חדש לקבלת תעודת הסמכה לקבלני שיפוצים, בגרות מלאה. וועדה בראשות חיים פוליאקוף, מנכ"ל המשרד, קבעה שרשם הקבלנים יתקן את תקנות הרישום לבחינות הקבלנים, כך שמי שיבקש להירשם אליהן, יצטרך להציג תעודת בגרות מלאה. ההצעה מעוררת זעם בקרב התאחדות קבלני השיפוצים. ערן..


סקר חדש: נשים הן אלו שמציעות ומובילות את השיפוץ בבית

שישים וחמש אחוז מהשיפוצים שנערכו בשנה האחרונה, הוצעו והובלו על ידי נשים, כך עולה מסקר שהזמין מרכז הבנייה הישראלי. עוד עולה מהסקר ששיפוץ ממוצע אורך שלוש חודשים, שבעים וחמש אחוז מהמשפצים לא השתמשו בשירותים חיצונים לעיצוב (אדריכלים או מעצבי פנים), ובממוצע הגיע עלות השיפוץ ל33 אלף שקל למשפחה. נתונים..


12 מיליון שקל יופנו לשיפוץ ושימור מבנים בת"א

עיריית ת"א אישרה תקציב של 12 מיליון שקל להקמת קרן מיוחד, לשיפוץ מבנים לשימור. מטרת הקרן היא לעזור לתושבים הגרים במבנים המיועדים לשימור ואשר מיועדים לשיפוץ. לפי הערכות, בעוד ששיפוץ בניין רגיל, מגיע לכמעט חצי מיליון שקל, אזי  ששיפוץ בניין שמיועד לשימור יכול להגיע לכדי שני מיליון שקל...


קהילת שיפוצים - בואו הצטרפו
Copyright © 2019 renovating.co.il כל הזכויות שמורות
אינדקס השיפוצים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים בתחום השיפוצים
מחפשים מקצוען שיפוצים? רשימת המומלצים עומדת לרשותכם
אנחנו עובדים עם קבלני השיפוצים האמינים והמקצועיים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!