» » הכירו את השיפוצניקיות! - נגיעות של צבע

הכירו את השיפוצניקיות! - נגיעות של צבע


מיכל יקל ורות פלמון, הן השיפוצניקיות. והן יסבירו לכם כיצד לעצב את הבית ולשפץ אותו. אם אתם לא מאמינים, תשאלו את ריטהמתי החלטתן להיות שיפוצניקיות? למה?


מיכל יקל נולדה עם מקדחה ביד. בגיל 12 קיבלה לידה את המקדחה הראשונה ומאז היא עוסקת בתחומים שונים סביב העיצוב והיצירה הטכנים: נגרות ומסגרות, בנייה וכן שיפוצים, עיצוב ותכנון. מיכל היא גם אמנית יוצרת בתחום האמנויות הפלסטיות ויוצרת יצירות מגדריות משאריות של חומרי בנייה.

למיכל ניסיון של כ-25 שנה בתחום והוא זה שבחר אותה, לא היא אותו.

אני, רות פלמון, הגעתי מעולם ההייטק כאשר לפני 3 שנים התחברתי למיכל על מנת להקים את השיפוצניקיות – שיפוץ שיש לו אמא. הבחירה נעשתה מתוך הרצון לעבור לתחום היצרני הפיסי ומתוך התשוקה והאהבה ליצירה.


האם אתן יכולות לספר מעט על היחס שאת מקבלות מבעלי מקצוע אחרים ומלקוחות. בכל זאת מדובר על עולם שכמעט כל העוסקים בו הם גברים


עם ניסיון של כ-25 שנה רוב הלקוחות הם לקוחות חוזרים ורוב אנשי המקצוע איתן אנחנו עובדות הם אנשי מקצוע שנמצאים איתנו מזה זמן רב ומכירים אותנו היטב.
לקוחות וספקים מבינים את הערך המוסף בעבודה עם נשות מקצוע: המקצועיות הגבוהה אותה אנו מפגינות מצד אחד וההמצאות וההכלה שלנו ממקום נשי בתהליך השיפוץ שהוא תהליך לא פשוט.

עדיין אנו נתקלות לעיתים בגבות מורמות. במקרים כאלה אנו מפנות את השיחה לצד המקצועי והנושא נעלם כלא היה לאחר מספר דקות של שיחה.
 
אילו עצות הייתן נותנות לבחורה צעירה שמעוניינת לעבוד בשיפוצים?

חשוב להבין שלבחירה להימצא מחוץ לקונוונציה יש מחירים. לכי אחרי החלום, אם זהו חלומך, אולם הביני שיש מי שירים גבה, יש מי שיעיר ויגיב ויש מי שיתייחס באופן לא הוגן בשל היותך אישה.

יחד עם זאת, המחירים של אי הגשמת החלום כאשר הוא בוער בעצמותיך, הם מחירים גבוהים לא פחות.

במידה ובחרת לעסוק בתחום של שיפוצים חובת ההוכחה היא עליך. עליך להיות מעולה מקצועית ולהבין היטב כל תחום לפני שאת מתחילה לעסוק בו. אל תשכחי לקחת את יכולותיך הנשיות לתחום: הכלה והקשבה מצד אחד, אסרטיביות שקטה מצד שני ויכולת לראות את התמונה השלמה מבלי לפספס את הפרטים מצד שלישי.

אילו עצות אתן נותנות למשפחה או זוג צעיר שעורך שיפוץ בפעם הראשונה?

ראשית, כמו בכל תחום – ללמוד ולדעת.לחקור ולקרוא על תהליכי שיפוץ, להבין מהם החומרים והכלים החדשניים ולברר אצל חברים על אנשי מקצוע מומלצים.

את אנשי המקצוע כדאי לבחור לפי התקציב המוצע, המלצות חברים, אחרי צפייה בעבודות שביצעו אבל חשוב לא פחות – על פי תחושת בטן. איש המקצוע ילווה אתכם לאורך כל
התהליך שהוא תהליך לא פשוט, חשוב להרגיש בנוח מול איש המקצוע.                                  

גם במקרה של תקציב מוגבל, מומלץ להחליט לממש לפחות חלום אחד של כל אחד מבני המשפחה. זה יכול להיות קיר אדום בחדר שינה, רהיט מסוים, ג'קוזי וכו'. אחרי שהגשמנו את החלום קל יותר להתפשר על דברים אחרים אם הם יקרים מדי לתקציב.


נשמח אם תספרו לנו על שיפוץ שאתן גאות בו במיוחד
 

סיימנו לאחרונה לעצב את שני חדרי בנותיה של הזמרת ריטה. התהליך צולם ושודר בחיים הטובים וניתן לראות את התהליך והתוצאה כאן.


האם אתן רואות בשנים האחרונות מגמה מסוימת בתחום השיפוצים? אם כן, מהי וממה לדעתכן היא נובעת?
 

המיקוד בשנים האחרונות עבר מתחום התשתיות בבנייה ובשיפוצים לתחום הציפויים.

תשתיות הבנייה: בטון, גבס, חשמל ואינסטלציה עברו מהפכות באופן כזה שהפתרונות היום חכמים וברורים. ברור לכולם שאין לחסוך בתחום התשתיות ושתשתית טובה ומיושמת באופן מקצועי תשרת היטב את בני הבית לאורך שנים רבות.

כיום, המיקוד בעיצוב ובביצוע עבר לתחום הציפויים עם מגמה מעניינת: עיצוב בתלת מימד.

העולם כולו עובר למגמה של תלת מימד עם מגוון סרטים ומכשירי טלוויזיה התומכים במגמה. המעבר המעניין הוא מסרטים אל תחום עיצוב הבית. העיצוב החדשני הוא עיצוב המממש אילוזיות תלת מימד או אף תלת מימד ממשי.

ישנו מגוון גדול של ציפויים הנותנים עומקים שונים לבית:
 
הטפטים ביצעו בשנים האחרונות קאמבק ומצויים בשוק במגוון סוגים המייצרים תלת מימד על הקירות: טפטים עם פרחי משי ופלסטיק, קש, נייר אורז, בדים מסוגים שונים ועוד. משחק בסוגים שונים יכול לאפשר עומקים מעניינים על הקיר.
 
גם אריחים דקורטיבים מאפשרים היום משחק בתלת מימד: אריחים בחיתוך לייזר, זכוכית המעוצבת בהתזת חול, חיפויים מעור או פסיפס ואף מבטון. ישנם גם אריחי תלת מימד אמנותיים המיוצרים ביד על ידי אומנים.
 
ישנה אפשרות ליצור תלת מימד בהתאמה אישית: שברי זכוכית ונצנצים הולוגרמים בצביעת הקיר, שימוש במשחות עיצוב או בדבק שפכטל בשילוב צבעים היוצר צורות על הקיר ויצירה של "עשה זאת בעצמך" באמצעות חומרי בנייה פשוטים כגון רונדופן לעיצוב אלמנטים שונים בחדר.
 
לסיכום: עיצוב הקירות אינו מוגבל היום לדו מימד אלא יכול לפרוץ אל תוך החלל. חשוב לבחור אנשי מקצוע ומעצבים המכירים היטב את המגמות בשוק ואת החומרים והשילובים האפשריים בכל חלל.
 

נשמח אם תוכלו לספר לנו מעט על עלויות העסקתכן למתעניינים


העבודה איתנו מתחלקת לשני חלקים שאינם תלויים בהכרח זה בזה:

עיצוב ותכנון. עיצוב ותכנון הבית ברמת עיצוב פנים וחוץ. כתלוי בעבודה שנעשית כאן אנחנו מציעות עבודה בשני אופנים:

עיצוב פנים: כולל עיצוב ודיגום קירות, תוכניות חשמל ואינסטלציה, עיצוב ובחירת ריהוט ואביזרים חיצוניים

אדריכלות: עיצוב כולל של בנייה כולל הגשות. במקרה כזה אנו עובדות עם אדריכלים ומהנדסים שלנו

ביצוע. אנו עובדות מול תוכניות שלנו או מול תוכניות של אדריכלים ומעצבי פנים. במקרה כזה אנו אחראיות על ביצוע העבודה כנקודת אחריות יחידה מול הלקוח.
בשני המקרים התמחור נעשה על פי המפרט והעבודה. אנו לא נחשבות זולות בתחומנו.


אם אנשים מרימים גבה שבאות אליהם שיפוצניקיות, אז מהר מאוד אנחנו מפנות את השיחה לצד המקצועי שלה, והעניין נשכחהשיפוצניקיות! נגיעות של מגע, עובדות באיזור השרון, וניתן ליצור קשר באמצעות
טלפון 054-8002489, 054-4578132 ובאמצעות מייל info@touch-color.com 

עוד באותו נושא

שיפוצים עבורכם

שיפוצים עבורכם

הכל על שיפוצים אנחנו שמחים לעמוד לרשותכם באחד התחומים החשובים ביותר שאתם עומדים בפניו - שיפוץ. מדובר על השקעות גדולות בדרך כלל, החלטות רבות...

כל מה שצריך לדעת על כיורים למטבח

כל מה שצריך לדעת על כיורים למטבח

ביקור במטבח בימינו הוא ביקור בחווה משוכללת, כל מה שנותר לנו הוא לבשל, והרבה כיורי מטבח שיש לכם בבית הם לא מה שהיו פעם, בזמן...

מחירון חומרי בניין

מחירון חומרי בניין

לפני שאתם מתחילים לחשוב על שיפוץ הבית, תקראו כמה עולים חומרי בניין, ככה תוכלו לתכנן את התקציב שלכם טוב יותר עבודות בניה פשוטות (ופשוטות...

חומרי אינסטלציה - כמה הם עולים לנו?

חומרי אינסטלציה - כמה הם עולים לנו?

אל תתפשרו, לשירותכם מחירון לחומרי אינסטלציה לפי נתוני משרד התעסוקה, אינסטולטורים הם בעלי המקצוע העצמאיים המקבלים את מספר הקריאות הגבוהה...

שיפוץ דירה – טרנדים 2019

שיפוץ דירה – טרנדים 2019

מתכננים שיפוץ דירה בשנה זו? הגעתם למקום הנכון. במאמר זה אנו נסקור את מיטב הטרנדים בתחומי שיפוץ דירה ועיצוב הפנים לשנת 2016 ועם מגוון אפשרויות...