מי אנחנו

כל שלב הינה אחת החברות הוותיקות והמקצועיות בישראל המתמחה בתיקון תריסים חשמליים, חיפוי זכוכית למטבח, ייצור והתקנת חלונות אלומיניום ומגוון עבודות אלומיניום מועצבות לפי דרישת הלקוח. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת. למידע נוסף אנו מזמינים אתכם להתרשם מגלריית העבודות המובחרות שלנו באתר.
תחומי התמחות: תריסים חשמליים, תיקון תריסים חשמליים, חיפוי זכוכית למטבח, חלונות אלומיניום, חלונות בלגיים
קרא עוד צמצם

שלם 16 רמת גן

ביקורות על כל שלב - עבודות אלומיניום וזכוכית

עדיין לא התקבלו ביקורות על כל שלב - עבודות אלומיניום וזכוכית כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בבקשה לבחור דרוג מ 1 עד 5

בתי עסק נוספים בתחום

שאלות ותשובות בתחום שיפוצים

האם כדי להזמין איש מקצוע דרך השיפוצניק או בעצמנו?

שאלה קשה. אם השיפוצניק נראה לכם איש אמין שאפשר לסמוך עליו (אם הוא לא היה, לא הייתם לוקחים אותו לעבודה אצלכם), אז עדיף שהוא יזמין את אנשי המקצוע השונים. שכן הוא בוודאי מכיר אותם ואת טיב עבודתם.אם אתם מכירים אנשי מקצוע ואתם סומכים עליהם. עדיף שתזמינו אותם,ואל תבקשו מהשיפוצניק שיעשה זאת עבורכם.

קרא עוד

החלטתי להתקין גג רעפים, האם יש דברים מסוימים שעלי לשים לב אליהם?

ראשית, גג רעפים דורש תחזוקה שונה מגג רגיל, בעיקר בגלל שהם נוטים להישבר, להתלכלך וכדומה, ומכאן שיש להכין מקום נוח לעבודה עמהם בעתיד, רצוי גם לקנות יותר רעפים ממה שהגג צריך, על מנת שיהיה אפשרות להחליף רעפים במידה ויהיה צורך בכך. שנית, יש לשים לב למיקום המרגבים, דודי השמש, אנטנות במידה ויש ולפנות פסולת ישנה על מנת להקל על העבודה. חשוב מאוד, לוודא, שהגג עומד חזק, שכן הרוחות והסערות של החורף, עלולות ל"הנחית" עליו דברים (ענפים) שיכולים לחבל בו.

קרא עוד

החלטתי לשפץ את הבית, מה אני יכול לעשות כדי שהחפצים שלי לא ייהרסו בזמן השיפוץ?

יש לך מספר אפשרויות. האפשרות היקרה מכל היא, לשכור דירה לזמן השיפוץ ולעבור אליה עם החפצים. הדבר יהיה יעיל וחכם אם השיפוץ ייערך זמן רב. האופציה הזולה ביותר היא, לשים את החפצים במקלט הבית או הבניין, זאת במידה ואכן יש מקלט. אז כמובן צריך לוודא שאיש לא נכנס אליו מלבדך. אופציית האמצע היא, להעביר את הציוד למחסני אחסון, זה עולה פחות מלהשכיר דירה, ויותר בטוח ממקלט.

קרא עוד

אם אני רוצה "לפתוח" מרפסת, האם עלי להזמין שיפוצניק או קבלן?

במקרה ואין מדובר במבנה של הבית מבחינה חיצונית, אזי שאפשר להזמין שיפוצניק, אך במקרה שיש צורך לשנות את הבית מבחינה חיצונית, אסור לשיפוצניק לעשות את העבודה ויש להזמין קבלן או מהנדס שיעשה זאת.

קרא עוד

אלו סוגי ביטוחים קיימים עבור מבנה של בית או משרד?

ישנם מספר ביטוחים אשר באמצעותם ניתן לבטח את הבית או את המשרד. ראשית יש ביטוח דירה, שכולל את ביטוח המבנה וביטוח התכולה שבו. כמו כן יש ביטוחים ספציפיים יותר כמו ביטוח נגד שריפות, נגד רעידות אדמה ואסונות טבע, ביטוח צד ג', ביטוח שבר שנגרם כתוצאה מתאונה לא צפויה. לכך יש להוסיף ביטוחים שקיימים עבור עסקים, כמו ביטוח גיבוי מחשבים ורשתות מידע ועוד. בזמן שמזמינים קבלני שיפוצים, רצוי לוודא שיש להם ביטוח עבודה, שייגן עליהם והם יעברו תאונה או כל דבר אחר בזמן העבודה.

קרא עוד