מי אנחנו

תקרה אקוסטית נחשבת למוצר שיפוץ, בנייה ועיצוב חשוב וחיוני ביותר. לכן, סיני סטור, המרכז הגדול והאיכותי בישראל לשיפוץ דירה, בית ומשרד מציע קטגוריית מוצרים איכותית, שלמה ומושלמת של תקרה אקוסטית. תקרה אקוסטית מחזיקה בתפקיד משמעותי ביותר במסגרת של חללים ומרחבים מן ההיבט של יכולת הקטנה מאקסימאלית של מעבר קול, ובכך בעצם מחזיקה ביכולת מרשימה של בידוד ואקוסטיקה. לכן, התקרה האקוסטית הפכה לחלק בלתי נפרד מכל תהליך של חלל ומרחב, אישי, פרטי ועסקי.
תחומי התמחות: תקרה אקוסטית
קרא עוד צמצם

גולומב 32 תל אביב

ביקורות על סיני סטור

עדיין לא התקבלו ביקורות על סיני סטור כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בבקשה לבחור דרוג מ 1 עד 5

בתי עסק נוספים בתחום

שאלות ותשובות בתחום חומרי בניין

אני רוצה לרכוש חומרי איטום ואין לי כל כך מושג מה הכמות הנדרשת כיצד אוכל לחשב זאת.

על פי המלצות מומחים, אם אתה מתכוון להשתמש בחומר איטום אקרילי עליך להשתמש ב2 ק"ג למטר ריבועי. כמות דומה תספיק גם אם תשתמש בחומר ביטומני. בשני המקרים מדובר על משחות. המחיר נע בין 200 שקל ל500 שקל, תלוי בגודל המשחה שאתה קונה. 

קרא עוד

ברצוני לצבוע פורמייקה, אלו חומרים אני צריך בשביל זה?

עליך לרכוש נייר זכוכית לנקות את המשטח, לאחר מכן עליך לשים עליו יסוד אקרילי.
בנוסף תצטרך לרכוש צבע שמתאים למשטח פורמייקה וכן לכה להבריק את המשטח.  את כל החומרים ניתן לרכוש בחנות של חומרי בניין או בחנויות טמבור.

קרא עוד

קראתי שחומרי בניין פולטים קרינה, האם זה נכון והאם זה לא מסוכן?

לפי מומחים, חומרי בניין פולטים קרינה ממיינת (להבדיל מקרינה אלקטרומגנטית) ברמה מסוימת, אך זה לא בהכרח מסוכן. על פי התקן הישראלי (5098) ישנה רמה מסוימת של קרינה מותרת. מכאן שאין שום בעיה עם הקרינה שנפלטת מחומרי בניין.

קרא עוד