מי אנחנו

שד' ויצמן 6 רמת השרון

ביקורות על לייט צבי

עדיין לא התקבלו ביקורות על לייט צבי כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בבקשה לבחור דרוג מ 1 עד 5

בתי עסק נוספים בתחום

שאלות ותשובות בתחום שיפוצים

האם עלינו להישאר בבית בעת השיפוץ, או שאנו יכולים ללכת לעבודה, חברים וכדומה?

הדבר תלוי בשלוש גורמים. הראשון, במידת האמון שאתם נותנים בשיפוצניק ובאנשי המקצוע השונים. שנית, אורך זמן השיפוץ. שלוש, סוג השיפוץ. בשיפוץ כללי, נהוג שבעלי הבית באים בבוקר, בודקים איך מתקדם השיפוץ וחוזרים בערב, או ביום למחרת, לראות מה השתנה בו.

קרא עוד

החלטתי להתקין גג רעפים, האם יש דברים מסוימים שעלי לשים לב אליהם?

ראשית, גג רעפים דורש תחזוקה שונה מגג רגיל, בעיקר בגלל שהם נוטים להישבר, להתלכלך וכדומה, ומכאן שיש להכין מקום נוח לעבודה עמהם בעתיד, רצוי גם לקנות יותר רעפים ממה שהגג צריך, על מנת שיהיה אפשרות להחליף רעפים במידה ויהיה צורך בכך. שנית, יש לשים לב למיקום המרגבים, דודי השמש, אנטנות במידה ויש ולפנות פסולת ישנה על מנת להקל על העבודה. חשוב מאוד, לוודא, שהגג עומד חזק, שכן הרוחות והסערות של החורף, עלולות ל"הנחית" עליו דברים (ענפים) שיכולים לחבל בו.

קרא עוד

כמה עולה שיפוץ מטבח (רק עבודת שיפוץ)?

התשובה כמובן תלויה בהיקף העבודה. החלפת הארונות בלבד, ללא תשתיות, אינסטלציה או שיש, תעלה כ4000 שקלים ותמשך יומיים עד שבוע עבודה. כמובן שהחלפת התשתיות, שינוי ריצוף וכו' ידרשו זמן והשקעה כספית נרחבה יותר.

קרא עוד

אלו סוגי ביטוחים קיימים עבור מבנה של בית או משרד?

ישנם מספר ביטוחים אשר באמצעותם ניתן לבטח את הבית או את המשרד. ראשית יש ביטוח דירה, שכולל את ביטוח המבנה וביטוח התכולה שבו. כמו כן יש ביטוחים ספציפיים יותר כמו ביטוח נגד שריפות, נגד רעידות אדמה ואסונות טבע, ביטוח צד ג', ביטוח שבר שנגרם כתוצאה מתאונה לא צפויה. לכך יש להוסיף ביטוחים שקיימים עבור עסקים, כמו ביטוח גיבוי מחשבים ורשתות מידע ועוד. בזמן שמזמינים קבלני שיפוצים, רצוי לוודא שיש להם ביטוח עבודה, שייגן עליהם והם יעברו תאונה או כל דבר אחר בזמן העבודה.

קרא עוד

מה זה המושג פינוי-בינוי?

פינוי בינוי אלו תוכניות עירוניות, שנועדו להרוס בניינים ישנים שאינם מתאימים במראה ובתשתיות שלהם לתקופתנו, ועליהם לבנות בניינים חדשים. בדרך כלל חברת בניין לוקחת על עצמה את הפרויקט והדיירים המקומיים מקבלים פיצוי כספי או דירות חלופיות.

קרא עוד