מי אנחנו

מומחים בעבודות אינסטלציה ושיפוצים, עבודות ברמת דיוק והקפדה מהגבוהות ביותר. עבודה מקצועית ברמה גבוהה עם מחירים הוגנים ותחרותיים. נשמח לשוחח
קרא עוד צמצם

ירושלים, מודיעין והסביבה ירושלים

ביקורות על יוסף בניה ושיפוצים

עדיין לא התקבלו ביקורות על יוסף בניה ושיפוצים כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בבקשה לבחור דרוג מ 1 עד 5

בתי עסק נוספים בתחום

שאלות ותשובות בתחום שיפוצים

מה זה תמ"א 38?

תמ"א 38 זו החלטת ממשלה שקבעה, שיש לעודד באמצעות תמריצים (הנחות באגרות ובהיטלי השבחה) חיזוק מבנים ישנים מפני רעידות אדמה. מדובר במבני ציבור, מבנים פרטיים, מבנים שיש בהם חומרים מסוכנים, חיזוק מבנים שנמצאים תחת חברות משכירות וחיזוק מבנים בערי הפריפריה. החוק הוא חלק מהמוכנות של המדינה לרעידת אדמה עתידית.

קרא עוד

הזמנתי שיפוצניק דרך מודעה שהיתה תלויה על הרמזור בדרך, האם עשיתי נכון?

יש בעיה לעשות הכללה במקרים שכאלו, אך עדיף להזמין שיפוצניק מוכר יותר. מי שאינו מכיר שיפוצניק, יכול לפנות אל חבר, קבלן או דרך אתרים באינטרנט, דוגמאת האתר שלנו, כדי למצוא שיפוצניק. אז הוא יכול לברר אליו יותר פרטים, לקבל ממנו הצעה ברורה יותר ובמקרה של האתר שלנו, תוכלו להיכנס לאתר של אותו שיפוצניק ולראות מה הוא מציע לכם.

קרא עוד

כמה עולה שיפוץ מטבח (רק עבודת שיפוץ)?

התשובה כמובן תלויה בהיקף העבודה. החלפת הארונות בלבד, ללא תשתיות, אינסטלציה או שיש, תעלה כ4000 שקלים ותמשך יומיים עד שבוע עבודה. כמובן שהחלפת התשתיות, שינוי ריצוף וכו' ידרשו זמן והשקעה כספית נרחבה יותר.

קרא עוד

כמה יעלה להחליף את ריצוף הקירות בחדר האמבטיה?

המחיר נע בין 200-700 שקלים למ"ר כולל חומרים ועבודה, כתלות באיכות הריצוף (שילובי מרצפות שונות יעלה את המחיר עוד יותר).

קרא עוד

אם אני רוצה "לפתוח" מרפסת, האם עלי להזמין שיפוצניק או קבלן?

במקרה ואין מדובר במבנה של הבית מבחינה חיצונית, אזי שאפשר להזמין שיפוצניק, אך במקרה שיש צורך לשנות את הבית מבחינה חיצונית, אסור לשיפוצניק לעשות את העבודה ויש להזמין קבלן או מהנדס שיעשה זאת.

קרא עוד