מי אנחנו

מומחים בעבודות אינסטלציה ושיפוצים, עבודות ברמת דיוק והקפדה מהגבוהות ביותר. עבודה מקצועית ברמה גבוהה עם מחירים הוגנים ותחרותיים. נשמח לשוחח
קרא עוד צמצם

ירושלים, מודיעין והסביבה ירושלים

ביקורות על יוסף בניה ושיפוצים

עדיין לא התקבלו ביקורות על יוסף בניה ושיפוצים כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בבקשה לבחור דרוג מ 1 עד 5

בתי עסק נוספים בתחום

שאלות ותשובות בתחום שיפוצים

החלטתי לשפץ את הבית, מה אני יכול לעשות כדי שהחפצים שלי לא ייהרסו בזמן השיפוץ?

יש לך מספר אפשרויות. האפשרות היקרה מכל היא, לשכור דירה לזמן השיפוץ ולעבור אליה עם החפצים. הדבר יהיה יעיל וחכם אם השיפוץ ייערך זמן רב. האופציה הזולה ביותר היא, לשים את החפצים במקלט הבית או הבניין, זאת במידה ואכן יש מקלט. אז כמובן צריך לוודא שאיש לא נכנס אליו מלבדך. אופציית האמצע היא, להעביר את הציוד למחסני אחסון, זה עולה פחות מלהשכיר דירה, ויותר בטוח ממקלט.

קרא עוד

האם כדי להזמין איש מקצוע דרך השיפוצניק או בעצמנו?

שאלה קשה. אם השיפוצניק נראה לכם איש אמין שאפשר לסמוך עליו (אם הוא לא היה, לא הייתם לוקחים אותו לעבודה אצלכם), אז עדיף שהוא יזמין את אנשי המקצוע השונים. שכן הוא בוודאי מכיר אותם ואת טיב עבודתם.אם אתם מכירים אנשי מקצוע ואתם סומכים עליהם. עדיף שתזמינו אותם,ואל תבקשו מהשיפוצניק שיעשה זאת עבורכם.

קרא עוד

אני רוצה לרצף את הגינה שלי, ואני חושש שבעת ימי גשם, ייכנסו מים בין המרצפות, מה עלי לעשות כדי שזה לא יקרה?

בעיקרון מומלץ לרצף בגינה עם שיפוע קטן לכיון מערכת הניקוז. ככה המים ינותבו אל מערכת הניקוז ולא יחלחלו פנימה.

קרא עוד

מה זה המושג פינוי-בינוי?

פינוי בינוי אלו תוכניות עירוניות, שנועדו להרוס בניינים ישנים שאינם מתאימים במראה ובתשתיות שלהם לתקופתנו, ועליהם לבנות בניינים חדשים. בדרך כלל חברת בניין לוקחת על עצמה את הפרויקט והדיירים המקומיים מקבלים פיצוי כספי או דירות חלופיות.

קרא עוד

מה המפרט של יציקת רצפה משולבת עם לבני זכוכית ואיפה אני יכול לראות את התקן הישראלי ליציקה כזו?

המפרט ליציקת רצפה משולבת עם לבני זכוכית, תלוי בסוג הרצפות ובסוג הזכוכית, אין מפרט אחיד. ניתן למצוא דוגמאות בחנויות קרמיקה ושיש, שמוכרות גם רצפות. את התקן ניתן לראות במכון התקנים וכן בתקנות הבנייה אשר התאחדות הקבלנים מחזיקה.

קרא עוד