מי אנחנו

מומחים בעבודות אינסטלציה ושיפוצים, עבודות ברמת דיוק והקפדה מהגבוהות ביותר. עבודה מקצועית ברמה גבוהה עם מחירים הוגנים ותחרותיים. נשמח לשוחח
קרא עוד צמצם

ירושלים, מודיעין והסביבה ירושלים

ביקורות על יוסף בניה ושיפוצים

עדיין לא התקבלו ביקורות על יוסף בניה ושיפוצים כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בבקשה לבחור דרוג מ 1 עד 5

בתי עסק נוספים בתחום

שאלות ותשובות בתחום שיפוצים

אם אני רוצה "לפתוח" מרפסת, האם עלי להזמין שיפוצניק או קבלן?

במקרה ואין מדובר במבנה של הבית מבחינה חיצונית, אזי שאפשר להזמין שיפוצניק, אך במקרה שיש צורך לשנות את הבית מבחינה חיצונית, אסור לשיפוצניק לעשות את העבודה ויש להזמין קבלן או מהנדס שיעשה זאת.

קרא עוד

החלטתי לשפץ את הבית, מה אני יכול לעשות כדי שהחפצים שלי לא ייהרסו בזמן השיפוץ?

יש לך מספר אפשרויות. האפשרות היקרה מכל היא, לשכור דירה לזמן השיפוץ ולעבור אליה עם החפצים. הדבר יהיה יעיל וחכם אם השיפוץ ייערך זמן רב. האופציה הזולה ביותר היא, לשים את החפצים במקלט הבית או הבניין, זאת במידה ואכן יש מקלט. אז כמובן צריך לוודא שאיש לא נכנס אליו מלבדך. אופציית האמצע היא, להעביר את הציוד למחסני אחסון, זה עולה פחות מלהשכיר דירה, ויותר בטוח ממקלט.

קרא עוד

האם נדרש אישור מסוים עבור ביצוע שיפוץ בבית?

האישורים היחידים שנדרשים הם, לצורכי שינוי המבנה והשלד שלו. במקרים אלו, בכל מקרה, תצטרכו להזמין מהנדס בניין, ולא שיפוצניק.

קרא עוד

אני רוצה לרצף את הגינה שלי, ואני חושש שבעת ימי גשם, ייכנסו מים בין המרצפות, מה עלי לעשות כדי שזה לא יקרה?

בעיקרון מומלץ לרצף בגינה עם שיפוע קטן לכיון מערכת הניקוז. ככה המים ינותבו אל מערכת הניקוז ולא יחלחלו פנימה.

קרא עוד

מה זה ביטוח שיפוצים?

קבלני שיפוצים רציניים ואמיתיים (כאלו הרשומים כקבלני שיפוצים) נוהגים לבטח את עצמם כנגד תביעות של צד ג'. ביטוח זה, נועד לכסות במקרה של נזק שנגרם לבית או לאחד מבני הבית כתוצאה מהשיפוץ. קבלנים שאין להם ביטוח כזה, יתקשו לרוב, להחזיר את ההוצאות של הנפגעים. חשוב לשים לב, שלא פעם אנשי שיפוצים מעבירים את העבודה לקבלנים שונים, אז צריך לברר, על מי נופלת האחריות במקרה של נזק והאם לקבלנים שמקבלים את העבודה, יש ביטוח שיפוצים.

קרא עוד