מי אנחנו

אני זוהר סיאדה בן 35 נשוי + 3
 
השכלה: בוגר תואר LLB במשפטים מהקריה אקדמית אונו, בנוסף מגוון קורסים בניהול פרוייקטים אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטה הפתוחה, המכללה לאומנויות ועיצוב תל אביב.
 
על עצמי: במהלך שנות הקרירה עסקתי במגוון פרוייקטים יחודיים ומגה פרוייקטים עם החברות הגדולות במשק הישראלי, (שיכון בינוי, MW GROUP ISRAEL, גלובוס ישראל ,אינטל ישראל ברנד תעשיות ועוד...)
הייתי שותף בפיקוח והקמה של חטיבת תחנות הכוח תחת חברת MW GROUP העולמית שיזמה והקימה את מגה פרויקטים כגון "אשדוד אנרגיה" "דלק שורק" RNE אנרגיה. בכלל פרויקטים הללו אשר מכילים בתוכם ידע והבנה במגוון תהליכים (בנייה,  חשמל, מערכות, צנרת, קונסטרוקציה, פיתוח,לוגיסטיקה, ) עברתי הכשרות תוך כדי ניהול הפרוייקטים לכדי הבנה מעמיקה בכל הקשור לאיכות, בטיחות, עמידה בלוחות הזמנים.
שלל מגה פרוייקטים אלו דרשו תקציבים של מיליארדי דולרים תוך השמת דגש על בטיחות איכות אמינות ועמידה בלוח הזמנים הדרוש משימה כלל לא שגרתית בהתחשב כי ישנם אלפי עובדים קבלני משנה וחברות אשר דרוש לפקח עליהם במקביל.
 
בנוסף היה לי העונג לשמש כמנהל תפ"י ( תכנון ופיקוח על הייצור) תחת חברת ברנד תעשיות במגה פרוייקט תכנון והקמה של הרכבת הקלה אשר מוקמת ונבנית בתל אביב, פרוייקט זה הינו היה עבורי כאתגר אשר כלל בתוכו המון תכנון ביצוע ועמידה בלוחות זמנים.
 
לבנות בית, לשפץ נכס, נשמע סיוט! איני יכול לספור כמה פעמים שמעתי מלקוחות את האימרות הללו.
בעוד כי אני מבין לחלוטין מהיכן הן מגיעות, אני מאמין כי שיפוץ נכס וכל הקשור דרוש כי יהיה חוויה מרגשת! לעיתים הגשמת חלום ולרוב פרוייקט מיוחד של פעם בחיים.
 
לכן אני מציע דרך שונה , שיפוץ , בנייה בראש שקט וכן- אפילו בכיף!
 
אני עוסק בתחום הניהול והפיקוח על פרוייקטים מזה שנים רבות והמשימה שלי פשוטה- להסיר מכם את כל הדאגות, החששות ואי הוודאות הטבעיים הנלווים לשיפוץ נכס ובניית בית.
 
מה לגבי אמון? בלעדיו לא נוכל להתקדם. לכן, אני מאפשר לכל מתעניין גישה חופשית לקבלת המלצות מלקוחותיי היקרים .
ולבסוף אני מזמין אתכם לפגישת היכרות, במהלכה אשמח לשמוע על החלום שלכם ובהתאם להציג בפניכם כיצד בכוונתי להגשימו
לבסוף תפקידו של קבלן השיפוצים הינה ליהיות נוכח בשטח בזמן אמת, לדאוג לכך כי עובדי הקבלן מבצעים את אשר נדרש מהם, לוודא כי התוכניות מיושמות ע"י הקבלן בדיוק מירבי ולעמוד על קיום לוחות הזמנים שנקבעו מראש.
זמן, דיוק, איכות, פתרון בעיות סבוכות, המשימה שלנו.
אשמח לתת שירות,יעוץ וכל הקשור.
בברכה רבה.
 
זוהר -ניהול ופיקוח פרוייקטים
קרא עוד צמצם

טנא שלמה 32 באר שבע

ביקורות על זוהר ניהול ופיקוח פרוייקטים

עדיין לא התקבלו ביקורות על זוהר ניהול ופיקוח פרוייקטים כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בבקשה לבחור דרוג מ 1 עד 5

בתי עסק נוספים בתחום