שיפוץ דירה לאחר קנייה

עמוד הבית פורומים פורום שיפוצים שיפוץ דירה לאחר קנייה

• This topic has 2 תגובות, 2 משתתפים, and was last updated לפני 11 שנים, חודש 1 by צמח חגג שיפוצים ובנייה – ידיים של זהב לשירותך.
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • תגובות
    שיפוץ דירה לאחר קנייה

אני מתכנן לקנות עכשיו דירה ישנה ולשפץ אותה עוד לפני שניכנס אליה. הציעו לי חברים לקחת משכנתא גדולה יותר שתיקח בחשבון את הסכום הצפוי לשיפוצים מאשר לקחת אח"כ הלוואה בנפרד. אין לי בעיה לעשות את החישובים בעזרת מחשבון אבל אני לא באמת יודע להעריך מה הסכום שצריך לקחת בחשבון לטובת השיפוצים. מדובר בדירה של 3 חדרים גדולה- 91 מ"ר שצריך לבצע בה הרה שינויים, כולל שינוי סדר החדרים והוספת חדר פנימי, תשתית חדשה, אמבטיה,  שירותים, מטבח כך שזה בעצם כולל הכל. האם יש אפשרות לקבל אומדן לכמה שיפוץ כזה יכול לעלות? אני לא צריך מספר מדויק ולא התחייבות אלא הערכה כללית כדי שאדע לחשב לטובת המשכנתא. אדריכל אני מחשב בנפרד מהשיפוץ. 

שיפוץ דירה לאחר קניה

כדי להעריך את עלות השיפוץ צריך מידע על מה אתה רוצה לעשות בדירה החדשה?
    אבל נניח שקנית דירה שצריך לבצע בה שיפוץ ריציני כמו החלפת ריצוף אינסטלציה נגרות מיטבח אמבטיות אחלפת קרמיקה חלונות אלומיום .עלות של דבר כזה כ 2000 שח לממ"ר של הבית .תעשה את החשבון לבד גודל הבית כפול מחיר לממ"ר

תשובה

כדי להעריך את עלות השיפוץ צריך מידע על מה אתה רוצה לעשות בדירה החדשה?
    אבל נניח שקנית דירה שצריך לבצע בה שיפוץ ריציני כמו החלפת ריצוף אינסטלציה נגרות מיטבח אמבטיות אחלפת קרמיקה חלונות אלומיום .עלות של דבר כזה כ 2000 שח לממ"ר של הבית .תעשה את החשבון לבד גודל הבית כפול מחיר לממ"ר

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך