עבודות גבס בסלון

עמוד הבית פורומים פורום שיפוצים עבודות גבס בסלון

• This topic has 2 תגובות, 2 משתתפים, and was last updated לפני 10 שנים, 12 חודשים by צמח חגג שיפוצים ובנייה – ידיים של זהב לשירותך.
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • תגובות
    עבודות גבס בסלון

בוקר טוב, אחרי שקיבלתי לא מעט מידע סותר החלטתי לנסות לכתוב כאן. כל קבלן שיפוץ בתים ששאלתי נתן לי תשובה אחרת, גם הפערים בהצעות המחיר שקיבלתי משמעותיים! כמה שנים מחזיקה מעמד עבודת גבס בסלון? אני מעוניינת בשיפוץ שיחזיק מעמד לפחות 15 שנה ללא כל צורך בתיקונים או תחזוקה רבה (מדובר כאן בדירה שאני משכירה), אשמח לתשובות של אנשי מקצוע.

עבודות גבס בסלון

לכל קבלן יש נקודת מבט שלו על העבודה ואת תבחרי את מי שאת רוצה .המחיר לא ניקבע על ידי שום גורם ממשלתי זה המצב .אבל יש אפשרות לקבל החלטה על ביצוע עבודה לאחר שמקבלים 3 הצעות מחיר מ3 קבלנים שונים .לאחר שיש בידך הצעות מחיר תחלטי על מי את סומכת .תעלי את כל הדרישות שלך על ניר כהסכם לביצוע עבודה כולל תנאי תשלום וצאי לדרך ובהצלחה

תשובה

לכל קבלן יש נקודת מבט שלו על העבודה ואת תבחרי את מי שאת רוצה .המחיר לא ניקבע על ידי שום גורם ממשלתי זה המצב .אבל יש אפשרות לקבל החלטה על ביצוע עבודה לאחר שמקבלים 3 הצעות מחיר מ3 קבלנים שונים .לאחר שיש בידך הצעות מחיר תחלטי על מי את סומכת .תעלי את כל הדרישות שלך על ניר כהסכם לביצוע עבודה כולל תנאי תשלום וצאי לדרך ובהצלחה

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך