שיפוץ מקלחת

• הנושא הזה ריק.
מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
  • תגובות
    שיפוץ מקלחת

קבלן שיפוצים שיפץ את המקלחת שלי. לא ביצע איטום לא שבר את הדבק של האריחים הקודמים לא התקין סף לפתח חדר המקלחת ולא למקלחון. המים זורמים החוצה לחדרים והמשפץ אינו משיב לטלפון. מה עושים?

המשך – שיפוץ מקלחת

לא ציינתי שאני גרה בקומה 7 בבניין דירות. וחוששת מרטיבות בתקרת המקלחת של השכנים מקומה 6

רטיבויות בחדר רחצה

שלום רב,
    ראשית אני מצטער לשמוע..
    שנית, האם היה לך הסכם עבודה עם אותו בעל מקצוע? האם קיבלת מסמך ממנו אשר מעיד כי העבודה בוצעה על ידו..?
    על רשלנות בעבודה בענף השיפוצים ובכלל ניתן לתבוע נותן שרות במידה וביצע את עבודתו בשרלנות ובטח אשר לא עונה לטלפון 
    לכל שאלה תמיד זמין
    זוהר-ניהול ופיקוח פרוייקטים

המשך רטיבות

שלום,
    בהמשך לתשובתי הקודמת, אני מציע לעשות ביטוח דירה הכולל בעיות אינסטלציה במידה ובעתיד תיווצר בעיה הביטוח יכסה את עלות הנזק.
    תודה
    לכל שאלה תמיד זמין

מרי

רשמתי את מהות העבודה, בכתב ידי במחברת. הוא חתם. והוסיף בכתב ידו תיקונים שנראו בעת עבודתו. וחתם. וכן חתימה שקיבל את התשלום המזומן. זה מהווה ראיה?

שיפוץ מקלחת

מרי שוב שלום,
    בתור משפטן אני יכול לומר לך כי חתימה של הקבלן ושינוי הערות כפי שציינת, הינה העדה על גמירת דעת ומסוימות בדיני החוזים על כן זה חוזה לכל דבר ועניין
    בהצלחה

המשך – שיפוץ מקלחת

אני זקוקה למשפץ מקצועי. האסלה נוזלת מכל החיבורים וממשיכה להוריד מים אחרי הורדת המים. והקיר המשותך למטבח רטוב. ועוד נזקים. זקוקה לעזרה.

תדלום ראשון למשפץ.

שלום רב,
    עם כתיבת החוזה על שיפוץ בעלות 30000 שח. כמה משלמים מקדמה?

שיפוץ מקלחת

שלום רב,
    בהמשך לשיחתנו בטלפון מקווה שהבעיה נפתרה 
    תודה מראש

מקדמה

שלום רב,
    לשאלתך, 15% מקדמה על סכום כזה זה בסדר ונהוג.
    תודה
    זוהר.

קבלתי את המלצתך

תודה על העזרה
    השבוע בע"ה נתחיל. זה מחייב הריסה ובניה מחדש.
    מקווה להצלחה

פתרון

תודה על העזרה.ועל המענה המהיר.
    בע"ה נתחיל השבוע. זה מחייב הריסה ובניה מחדש. מקווה שנצליח.תודה שישכם.

תודה

לאור המענה המהיר והעינייני לפניותיי באתר, אני רוצה להודות לזוהר מנהל הפורום על המענה המקצועי והתמציתי,על היותך זמין בפלא' הפרטי, ובכל עת השבת ברצון, בלב שלם ובנפש חפצה. עזרת לי מאד, כיוונת והדרכת. אני מתקרבת לפתרון הבעיה. על אלה אני מודה לך מקרב לב, ושמחה שאתה זוהר, משיב מן העבר השני. תודה על הכל. היה ברכה.

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך