מי אנחנו

מקצועי אלבז חומרי בנין בע"מ הינה חברה פרטית אשר פועלת ומתמחה כבר 50 שנה באספקת חומרי בניין וכלי עבודה לאתרי בנייה ומוסדות, מתן פתרונות ומענה יעילים לצרכי הלקוח בזמן אמת, תוך נכונות למתן השירות המושלם, אמינות ומקצועיות, אשר מהווים את אבני הדרך של החברה. חברת מקצועי-אלבז חומרי בניין בע"מ מקיימת שיתופי פעולה מעמיקים עם חברות מובילות בארץ ובעולם. שרותי הובלות עד בית הלקוח. אמנת השירות •אנו מתחייבים להתייחס ללקוחותינו באדיבות ובכבוד מתוך עמדה של אמון ושיתוף פעולה. •אנו מתחייבים להעניק שירותי הובלות ולוגיסטיקה עד בית הלקוח בזמנים וביעילות הטובה ביותר. •אנו מתחייבים להעניק ללקוחותינו יחס אישי וארוך טווח ולהתאים את אופי השירות לצורכיהם, תוך מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר, ועמידה בכל התחייבויותינו כלפי הלקוח. •אנו מתחייבים שלא להגביל את זמן הטיפול בפניות לקוחותינו על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר שבאפשרותנו לתת. •אנו מתחייבים להכיר ולהבין את צרכי לקוחותינו ולפעול ללא הרף לשיפור רמת שביעות רצונם. •אנו מתחייבים למסור מידע מקצועי, בדוק ואמין ללקוחות, הכולל גילוי נאות בנוגע לכל מוצר. •אנו מתחייבים לספק פתרון מקצועי לכל פניה בתחומי המוצרים שנמכרים על ידינו, ולתמוך מקצועית בכל לקוח, בכל רמת ידע. •אנו מתחייבים לספק מענה ללקוחות בתחומים שונים הכוללים בין השאר תשובות לשאלות כלליות, תוך מענה מהיר ואיכותי, אמין, מקצועי ואדיב. •אנו מתחייבים להיות זמינים לפניות הלקוחות במגוון ערוצים: בטלפון, בטלפון הסלולארי, בפקס, בכתב, באינטרנט ובפגישות פנים מול פנים. •אנו מתחייבים להתייחס ולטפל ברצינות מלאה בכל תלונה או הצעה לשיפור של לקוחותינו. •אנו מתחייבים להמשיך לגלות והוביל את המגמות המובילות בתחום עיסוקנו, ולהעניק ללקוחותינו את המוצרים העדכניים, החדשניים, המקצועיים ובמחירים הטובים ביותר.
תחומי התמחות: חומרי בניין, צבע, כלי עבודה, גבס, אינסטלציה, איטום ובידוד, גנרטורים
קרא עוד צמצם

שכטרמן 3 נתניה

ביקורות על מקצועי אלבז חומרי בניין בע"מ

עדיין לא התקבלו ביקורות על מקצועי אלבז חומרי בניין בע"מ כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בבקשה לבחור דרוג מ 1 עד 5

בתי עסק נוספים בתחום

שאלות ותשובות בתחום חומרי בניין

קראתי שחומרי בניין פולטים קרינה, האם זה נכון והאם זה לא מסוכן?

לפי מומחים, חומרי בניין פולטים קרינה ממיינת (להבדיל מקרינה אלקטרומגנטית) ברמה מסוימת, אך זה לא בהכרח מסוכן. על פי התקן הישראלי (5098) ישנה רמה מסוימת של קרינה מותרת. מכאן שאין שום בעיה עם הקרינה שנפלטת מחומרי בניין.

קרא עוד

ברצוני לצבוע פורמייקה, אלו חומרים אני צריך בשביל זה?

עליך לרכוש נייר זכוכית לנקות את המשטח, לאחר מכן עליך לשים עליו יסוד אקרילי.
בנוסף תצטרך לרכוש צבע שמתאים למשטח פורמייקה וכן לכה להבריק את המשטח.  את כל החומרים ניתן לרכוש בחנות של חומרי בניין או בחנויות טמבור.

קרא עוד

אני רוצה לרכוש חומרי איטום ואין לי כל כך מושג מה הכמות הנדרשת כיצד אוכל לחשב זאת.

על פי המלצות מומחים, אם אתה מתכוון להשתמש בחומר איטום אקרילי עליך להשתמש ב2 ק"ג למטר ריבועי. כמות דומה תספיק גם אם תשתמש בחומר ביטומני. בשני המקרים מדובר על משחות. המחיר נע בין 200 שקל ל500 שקל, תלוי בגודל המשחה שאתה קונה. 

קרא עוד