מי אנחנו

חברת צבעי השלום הוקמה בשנת 1989 ומאז מתמחה בביצוע עבודות צבע ברמות האיכות הגבוהות ביותר. עיקר פעילותה של החברה מתמקד במתן שירותי צביעה בדירות, במוסדות ובמשרדים, עם אפשרות להתקשרות בחוזה תחזוקה שנתי. עבודות הצביעה האיכותיות של צבעי השלום מעניקה לחלל סגנון ייחודי ומראה יוקרתי המפיח רוח חיה בקירות. כל העבודות מבוצעות במקצועיות, תוך שימוש בחומרים המובחרים והיקרים ביותר, על מנת לשמור על מראה המשטחים הצבועים לאורך זמן. אומנות הצבע של צבעי השלום נרכשה במשך שנים רבות של ניסיון עשיר וביצוע עבודות בקנה מידה רחב, ובעיקר בזכות צוות העובדים המיומן, האחראי והאדיב.
עבודה איכותית ונקייה באחריות לכל צביעה קודמת עבודת הכנה ארוכה ומורכבת, וצוות החברה דואג להגן על תכולת החדרים באזור הנצבע. החברה מקדישה תשומת לב מלאה לכל פרט, ואנשי המקצוע מזיזים בזהירות כל חפץ שעלול להינזק בצביעה. שמירה על ניקיון וסדר הינה בעלת חשיבות עליונה בעיני צבעי השלום, ובתום המלאכה מוחזר כל דבר למקומו. לאחר הצביעה אין לכלוך והכול מסודר כך שלא ניתן להרגיש כלל שעבדו במקום, מלבד כמובן, המראה החדש, היפה וההרמוני של הקירות...
צבעי השלום מספקת אחריות לזמן בלתי מוגבל על טיב העבודה. המקצועיות ואיכות העבודה של צבעי השלום הקנו לה שם בקרב קהל לקוחות הולך וגדל. מקפידה לשמור על רמת מקצועיות גבוהה לאורך כל שנות פעילותה ובד בבד, מקפידה להתחדש ולהתעדכן בתהליכי עבודה ובסוגי צבעים.
www.fixel.co.il http://israel-
rabivov.zapages.co.il/ 0577888897 ישראל רובינוב
תחומי התמחות: צבעי ברעננה, קבלן צבע בהרצליה, צביעת דירה בנתניה, שיפוצים רעננה
קרא עוד צמצם

שמואל הנציב 26 רעננה

ביקורות על צבעי השלום

עדיין לא התקבלו ביקורות על צבעי השלום כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בבקשה לבחור דרוג מ 1 עד 5

בתי עסק נוספים בתחום