מי אנחנו

גבס ולוחות גבס מהווים את אחד מן הנדבכים החשובים והמשמעותיים ביותר בכל תהליך של שיפוץ דירה, בית ומשרד. הסיבה הראשית לכך נעוצה בעובדה, כי, גבס ולוחות גבס מחזיקים ביתרונות הבאים: רמת בידוד גבוהה במיוחד, יכולת איחוי מרשימה בין חלקי בנייה, מפרט עיצובי מרשים ויפה ועוד. סיני סטור, המרכז הגדול והאיכותי בישראל בכל הנוגע לתהליך של שיפוץ דירה, בית ומשרד מציע מבחר גדול ואיכותי ביותר של גבס ולוחות גבס, ובעיקר כאלו שתורמים לכל תהליך שיפוץ ומסייעים לו להתבצע על הצד הטוב ביותר.
תחומי התמחות: גבס
קרא עוד צמצם

גולומב 32 תל אביב

ביקורות על סיני סטור

עדיין לא התקבלו ביקורות על סיני סטור כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בבקשה לבחור דרוג מ 1 עד 5

בתי עסק נוספים בתחום

שאלות ותשובות בתחום חומרי בניין

ברצוני לצבוע פורמייקה, אלו חומרים אני צריך בשביל זה?

עליך לרכוש נייר זכוכית לנקות את המשטח, לאחר מכן עליך לשים עליו יסוד אקרילי.
בנוסף תצטרך לרכוש צבע שמתאים למשטח פורמייקה וכן לכה להבריק את המשטח.  את כל החומרים ניתן לרכוש בחנות של חומרי בניין או בחנויות טמבור.

קרא עוד

אני רוצה לרכוש חומרי איטום ואין לי כל כך מושג מה הכמות הנדרשת כיצד אוכל לחשב זאת.

על פי המלצות מומחים, אם אתה מתכוון להשתמש בחומר איטום אקרילי עליך להשתמש ב2 ק"ג למטר ריבועי. כמות דומה תספיק גם אם תשתמש בחומר ביטומני. בשני המקרים מדובר על משחות. המחיר נע בין 200 שקל ל500 שקל, תלוי בגודל המשחה שאתה קונה. 

קרא עוד

קראתי שחומרי בניין פולטים קרינה, האם זה נכון והאם זה לא מסוכן?

לפי מומחים, חומרי בניין פולטים קרינה ממיינת (להבדיל מקרינה אלקטרומגנטית) ברמה מסוימת, אך זה לא בהכרח מסוכן. על פי התקן הישראלי (5098) ישנה רמה מסוימת של קרינה מותרת. מכאן שאין שום בעיה עם הקרינה שנפלטת מחומרי בניין.

קרא עוד