מי אנחנו

שיפוצניקיות? נשים?!?!? יש דבר כזה? השיפוצניקיות! שיפוצים כלליים, עבודות בנייה, בנייה פרטית ומשרדית יוקרתית, פתרונות טכניים ושימוש בחומרים חדשניים. תחומי התמחות: שיפוץ, שיפוצניק, שיפוצניקית, בנייה, קבלן, קבלנית, רצפה, אמבטיה, גג, גגות
קרא עוד צמצם

שמואל הנגיד הרצליה

ביקורות על השיפוצניקיות! - נגיעות של צבע

עדיין לא התקבלו ביקורות על השיפוצניקיות! - נגיעות של צבע כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בבקשה לבחור דרוג מ 1 עד 5

בתי עסק נוספים בתחום


Notice: Undefined offset: 0 in /home/renovati/domains/renovating.co.il/public_html/wp-content/themes/localy/business.php on line 1084

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/renovati/domains/renovating.co.il/public_html/wp-content/themes/localy/business.php on line 1084

שאלות ותשובות בתחום חומרי בניין

רצינו להזמין נישת גבס, אך שמענו שיש הגבלה בתליית משקלים על גבי גבס ורצינו לתלות טלוויזיית ענק 42 אינץ'. מה הפיתרון?

בהחלט ניתן לתלות משאות על קירות גבס! על החלק ה"גבסי" של הקיר ניתן לתלות משאות בינוניים, בדרך כלל עד 25 קילו (הוראות מדוייקות יש לבדוק אצל היצרן). עם זאת, קיר גבס נבנה תמיד על גבי תומכת מתכת, ולכן יצירת התומכה בצורה המתאימה מאפשרת תליית כל משא שהוא על קיר גבס, פשוט תולים את הטלוויזיה כך שתתחבר ישירות לשלדת המתכת.

קרא עוד

השפה של מדף שיש קצת שבורה כאן ושם. האם ניתן לשיף את השפה ע"מ להחליק אותה (אפילו שתהיה קצת מעוגלת)? במה?

בעיקרון השיוף של מרבית סוגי ה"שיש" המקובלים בישראל (שרובם אינם באמת שיש טבעי, אלא אבני גרניט דמויות שיש) היא באמצעות משייף מסילה או משייף דיסק.

הסכנות העיקריות של שיוף כזה (במיוחד במידה ונעשה בצורה אגרסיבית מידי) הן יצירת סדקים באבן ואפילו במבנים סמוכים אליה.

במקרה "הטוב" השבר יווצר מיד, ובמקרה הרע מדובר בסדקים מיקרוסקופיים שיחמירו עם הזמן ושינויי הטמפרטורה ויכולים לגרום לשבירה (ופציעה) של המדף בצורה פתאומית בעתיד.

מהסיבה הזו מומלץ מאוד לא לנסות לבצע את העבודה לבד אלא להעזר באיש מקצוע, שגם יבדוק את טיב האבן ויעבוד בצורה הדרגתית ולא אגרסיבית מידי. עלות התיקון המדובר תנוע בין 200-800 ₪.

קרא עוד

האם ניתן להוסיף קיר גבס אחרי שכבר סיימנו לגמרי את השיפוץ?

בהחלט. היתרון הגדול ביותר של קירות גבס הוא היכולת לבנות אותם על גבי ריצוף קיים ללא פגיעה בשלמותו. לפיכך ניתן להוסיף תוספות גבס למעשה בכל שלב ובהוצאה כספית נמוכה יחסית. העבודה מהירה יחסית ובעל מקצוע יוכל לסיים קיר גבס קטן תוך יום- יומיים עבודה.

קרא עוד

החלטתי לשפץ את הבית, מה אני יכול לעשות כדי שהחפצים שלי לא ייהרסו בזמן השיפוץ?

יש לך מספר אפשרויות. האפשרות היקרה מכל היא, לשכור דירה לזמן השיפוץ ולעבור אליה עם החפצים. הדבר יהיה יעיל וחכם אם השיפוץ ייערך זמן רב. האופציה הזולה ביותר היא, לשים את החפצים במקלט הבית או הבניין, זאת במידה ואכן יש מקלט. אז כמובן צריך לוודא שאיש לא נכנס אליו מלבדך. אופציית האמצע היא, להעביר את הציוד למחסני אחסון, זה עולה פחות מלהשכיר דירה, ויותר בטוח ממקלט.

קרא עוד

מדוע מקובל בבנינים עם שלד פלדה לבצע מחיצות מלוחות גבס

בנייה בגבס היא בנייה מהירה, לא יקרה ומאפשרת ניידות קלה של מחיצות הפנים בעתיד. כיום מקובל לבנות מחיצות פנים מגבס בכל סוגי הבתים החדשים.

התשובה ניתנה על ידי רות פלמון , מרחבים מפוסלים – עיצוב עד ביצוע בראש שקט , 054-4578132

קרא עוד