מי אנחנו

שיפוצניקיות? נשים?!?!? יש דבר כזה? השיפוצניקיות! שיפוצים כלליים, עבודות בנייה, בנייה פרטית ומשרדית יוקרתית, פתרונות טכניים ושימוש בחומרים חדשניים. תחומי התמחות: שיפוץ, שיפוצניק, שיפוצניקית, בנייה, קבלן, קבלנית, רצפה, אמבטיה, גג, גגות
קרא עוד צמצם

שמואל הנגיד הרצליה

ביקורות על השיפוצניקיות! - נגיעות של צבע

עדיין לא התקבלו ביקורות על השיפוצניקיות! - נגיעות של צבע כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בבקשה לבחור דרוג מ 1 עד 5

בתי עסק נוספים בתחום


Notice: Undefined offset: 0 in /home/renovati/domains/renovating.co.il/public_html/wp-content/themes/localy/business.php on line 1084

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/renovati/domains/renovating.co.il/public_html/wp-content/themes/localy/business.php on line 1084

שאלות ותשובות בתחום חומרי בניין

יש לי מדיח בצד אחד ומכונת כביסה מצד שני של הכיור. איפה שמים את הצנרת של כל אלה?

הדרך הפשוטה ביותר לפתור את הבעיה היא להעביר את הצנרת מתחת לכיור, תוך שימוש במפצלים. הסדר כזה את יכולה להתקין גם לבד. הבעיה היא שמבחינה אסטטית הצינורות יבלטו כל פעם שתפתחי את הארון מתחת לכיור, יש צורך לעשות חורים בארונות המטבח למעבר הצינורות, והפתרון של מפצלים הוא בעייתי לטווח הארוך (נוטים להסתם, לדלוף ועוד מרעין בישין).

לכן ההמלצה שלי היא להזמין משפץ (או לעשות את זה לבד...) שיעביר את הצנרת בקיר ויחבר אותה ישירות לצנרת הביוב והמים.

הפתרון הזה לא זול (משהו כמו 1500-2000 ₪, שכן מדובר בשבירת קיר וריצוף מחדש) ודי מלוכלך (משהו כמו יום עבודה שלם). עם זאת מדובר בפתרון האסטטי והאמין ביותר לטווח הארוך.

קרא עוד

אלו סוגי ביטוחים קיימים עבור מבנה של בית או משרד?

ישנם מספר ביטוחים אשר באמצעותם ניתן לבטח את הבית או את המשרד. ראשית יש ביטוח דירה, שכולל את ביטוח המבנה וביטוח התכולה שבו. כמו כן יש ביטוחים ספציפיים יותר כמו ביטוח נגד שריפות, נגד רעידות אדמה ואסונות טבע, ביטוח צד ג', ביטוח שבר שנגרם כתוצאה מתאונה לא צפויה. לכך יש להוסיף ביטוחים שקיימים עבור עסקים, כמו ביטוח גיבוי מחשבים ורשתות מידע ועוד. בזמן שמזמינים קבלני שיפוצים, רצוי לוודא שיש להם ביטוח עבודה, שייגן עליהם והם יעברו תאונה או כל דבר אחר בזמן העבודה.

קרא עוד

האם השיפוצניק יכול להביא פועלים לעבוד במקומו?

לרוב כל שיפוצניק מחזיק פועל או מספר פועלים תחת ידיו. אם מדובר בפועלים רציניים, מנוסים, שיודעים היטב את העבודה, אזי שאין בעיה שהם יעבדו לבד והשיפוצניק יעבוד במקום אחר. אם מדובר בפועלים צעירים וחסרי ניסיון (למשל, בעת חופשות מלימודים ישנם בעלי מקצוע שמביאים את הילדים שלהם לעבוד איתם), תדרשו ממנו להישאר במקום ולא לתת להם לעבוד לבד.

קרא עוד

יש לנו קיר גבס שרצינו להחליף, כמה זמן תקח ההריסה וכמה תעלה ההריסה והריצף מחדש?

ההריסה אמורה להתמשך פחות משעה, מדובר בחומר קל מאוד. הריצוף כמעט ובטוח שיהיה מיותר, שכן קירות גבס יכולים להיות בנויים על גבי ריצוף קיים, ולכן סביר להניח כי כאשר מדובר בתוספת מאוחרת יחסית, קיר הגבס נבנה על גבי ריצוף קיים ואין צורך להחליפו (אלא אם כן במהלך השנים חלק צביעה של הריצוף המכוסה).

קרא עוד

כיצד עלי להכין את הבית לקראת צביעה?

לפני שמתחילים להכין את הבית לצביעה, כדי להחליט על צביעה של חדר אחר חדר ולא של כל החדרים יחד. כך יהיה קל יותר להתנהל. לאחר מכן, יש לאסוף את כל החפצים בחדר ולהוציא אותם לחדר השני, חפצים כבדים יש לשים במרכז החדר. את השלטרים והשקעים יש לעטוף בדבק ולכסות עם עיתון, כנ"ל לגבי הפאנלים והמשקופים. יש להסיר את כל המסמרים מהקיר. רצוי לדאוג להרבה עיתונים שיכסו את הרצפה כדי לשמור עליה מפני הצבע. לפני הצביעה יש לשפשף את הקיר עם נייר זכוכית ורק כאשר הוא מתיישר לגמרי, להתחיל בצביעה.

קרא עוד