המלצה על שיפוץ במטבח

עמוד הבית פורומים פורום שיפוצים המלצה על שיפוץ במטבח

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • תגובות
    המלצה על שיפוץ במטבח

בתור מעצבת מטבחים מתחילה,
    הייתי רוצה להמליץ לכם בהליך השיפוץ לוא דווקא לרכוש מטבח חדש.
    ללקוחות שלי אני ממליצה בהרבה מאוד מקרים לבחור בהליך של שיפוץ מטבחים ובכך לחסוך כסף.
    על אחת כמה וכמה אם אתם משפצים את כל הבית והעלות של השיפוץ עלתה על הסכום שהקצבתם לעצמכם, ועדיין לא סיימתם את השיפוצים.
    ברגע שבחרתם לשפץ את המטבח, הליך שאפשרי בתנאי שגופי הארונות תקינים, מה ששכיח, אז אתם מחליפים את הדלתות בלבד וחוסכים חלק מהותי ביותר.
    את דפנות המטבח ניתן לצפות בצבע תואם לצבע החזיתות שבחרתם. למראה מושלם.
    ברגע שבחרתם רק לשפץ את המטבח הרווחתם בחסכון ולא הפחתתם משום פרט בעיצוב.
    אפשרויות העיצוב נשארות זהות מבחינת שילוב הצבעים וכן בהוספת מתקנים חדישים וקלאפות.
    בהרבה מאוד מהמקרים ברכישת בית חדש המטבח בהחלט במצב טוב ולפעמים אפילו חדש לגמרי, אך הצבע איננו בטעם שלכם, גם אז אנו ממליצים לבחור בהליך שיפוץ מטבחים במקרה כזה ודאי שאין טעם להחליף את כל המטבח "ולהסתפק" בהחלפת חזיתות זה בהחלט מספיק כדי  לעשות את השינוי שאנו מייחילים לו.
    בהצלחה בשיפוץ המטבח ובכלל!

שיפוץ מטבח

נכון חלקית, הבעיה שבצדדים ובחלק התחתון עצמו לא ניתן להגיע לאותו גוון ע''י צביעה אלא החלפת הפורמאיקה… לגבי חריגה מהתקציב זו באמת בעיה רווחת שאנשים נכנסים להליך ללא קבלת ייעוץ מקצועי מספיק ע''מ להעריך עלויות ולהיערך לשינויים ותוספות. אנו מציעים מודל ייחודי טרום תכנוני ע''מ להפיק מהפרוייקט את המירב ע''מ להבטיח תוצאה מתאימה לצרכי הלקוח ולכיסו תוך כדי תכנון תקציבי פרטני עד הבורג האחרון לפני תחילת תהליך התכנון בפועל ע''מ לדעת מראש לקראת מה הולכים. ראובן דהאן, מנכ''ל. רובינסון בניה ושיפוצים שחראי 20, ירושלים טל': 055-2222-055

שיפוץ מטבח קיים

מניסיון רב שנים בתחום צביעה וחידוש רהיטים אני חייבת לציין שאת צודקת.
    הרבה לקוחות פונים אלינו "פיסטולט צביעת רהיטים" לפני שיפוץ כללי או בכלל כי נמאס להם מהצבע של המטבח אבל אין להם תקציב להחלפה.
    ניתן להתרשם קצת מחלק מהעבודות שביצענו בדף הפייסבוק שלנו.

נשמח לתת ייעוץ ללא עלות לכל מתעניין.

אנג'לה 050-4501883

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך